IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Port
el: Θύρα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
