IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: User
eo: Uzanto
