IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: enabled
es: activado

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: disabled
es: desactivado

en: Manager
es: Administrador

en: Servers
es: Servidores

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Address
es: Dirección

en: Channel
es: Canal

en: Port
es: Puerto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Server name
es: Nombre del servidor

en: Server address
es: Dirección del servidor

en: Add server
es: Añadir servidor

en: Machine name
es: Nombre de sistema
