IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: disabled
et: keelatud

en: Servers
et: Serverid

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Address
et: Aadress

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Add server
et: Lisa server

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
