IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Address
eu: Helbidea

en: Port
eu: Ataka

en: Machine name
eu: Makinaren izena
