IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: disabled
is: óvirkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: User
is: Brúkari

en: Port
is: Portur

en: Machine name
is: Maskinnavn
