IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: disabled
gl: desactivado

en: Manager
gl: Xestor

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: Address
gl: Enderezo

en: Port
gl: Porto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Queues
gl: Colas
