IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Manager
he: מנהל

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Address
he: כתובת

en: Port
he: פורט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
