IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Address
hr: Adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
