IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: disabled
hu: tiltott

en: Manager
hu: Menedzser

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: User
hu: Felhasználó

en: Address
hu: Cím

en: Channel
hu: Csatorna

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: Add server
hu: Kiszolgáló hozzáadása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Integrations
hu: Integrációk
