IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: disabled
hy: անջատված

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
