IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Delete
id: Hapus

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Password
id: Sandi

en: User
id: Pengguna

en: Address
id: Alamat

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Server name
id: Nama server

en: Add server
id: Tambahkan server

en: Machine name
id: Nama mesin
