IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: disabled
is: óvirkt

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Servers
is: Þjónar

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: User
is: Notandi

en: Address
is: Heimilisfang
