IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: disabled
jv: mati

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
