IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Port
ka: პორტი
