IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы
