IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Address
lt: Adresas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
