IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: disabled
lv: atspējots

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Servers
lv: Servisi

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Address
lv: Adrese

en: Channel
lv: Kanāls

en: Port
lv: Ports

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
