IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
