IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Servers
ml: സര്‍വറുകള്‍

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
