IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
