IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Address
my: လိပ်စာ
