IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Machine name
ne: मशीन नाम
