IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Address
nn: Adresse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
