IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: disabled
oc: desactivat

en: Servers
oc: Servidors

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: User
oc: Utilizaire

en: Address
oc: Adreça

en: Port
oc: Pòrt

en: Machine name
oc: Nom sistèma
