IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
