IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: disabled
pl: wyłączone

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Servers
pl: Serwery

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Address
pl: Adres

en: Channel
pl: Kanał

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Add server
pl: Dodaj serwer

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Queues
pl: Kolejki
