IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: disabled
ro: dezactivat

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: Address
ro: Adresă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
