IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: disabled
ru: отключено

en: Manager
ru: Менеджер

en: Servers
ru: Серверы

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Address
ru: Адрес

en: Channel
ru: Канал

en: Port
ru: Порт

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Server name
ru: Название сервера

en: Add server
ru: Добавить сервер

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Queues
ru: Очереди
