IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
