IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Manager
sk: Správca

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Address
sk: Adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Add server
sk: Pridať server

en: Machine name
sk: Strojový názov
