IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Port
sl: Vrata

en: Machine name
sl: Strojno ime
