IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: User
sq: Përdoruesi
