IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник
