IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User
ta: பயனாளர்
