IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Servers
ta: சேவையகம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Port
ta: துறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
