IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Address
te: చిరునామా
