IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Port
th: พอร์ต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
