IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: disabled
tr: etkin değil

en: Manager
tr: Yönetici

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Address
tr: Adres

en: Channel
tr: Kanal

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Server name
tr: Sunucu adı

en: Machine name
tr: Makine adı
