IBM MQ Drush client (0.3.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: disabled
vi: tắt

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Servers
vi: Máy chủ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: User
vi: Người dùng

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Port
vi: Cổng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Queues
vi: Các hàng đợi
