Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Custom
ar: مخصص

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
