Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Custom
cs: Vlastní

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
