Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Welcome
de: Willkommen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Status message
de: Statusmeldung
