Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
