Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Custom
he: מותאם

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
