Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Custom
id: Tersuai

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status
