Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Welcome
it: Benvenuto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato
