Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
