Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
