Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Custom
lt: Savitas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
